Знижки Salateira

Безкоштовна доставка
Зробіть замовлення на суму від 1000 грн. - і отримайте безкоштовну доставку!
Постійно

Міжнародна мережа фаст фудів здорового харчування Salateira набагато ближче, ніж ви вважаєте! Ми оптимізували доставку страв у Києві, і тепер ви можете легко замовити їжу онлайн. Але це ще не все.
Цей розділ створено для вас — всіх поціновувачів смачної та здорової їжі, наших постійних прихильників та нових клієнтів. Ми регулярно публікуємо пропозиції, за допомогою яких ви можете замовити їжу з доставкою у Києві максимально вигідно. Бажаєте трохи зекономити чи отримати приємний бонус за своє замовлення? Не забувайте перевіряти актуальні акції від Salateira на цій сторінці.
Що ми можемо запропонувати? Серед акційних пропозицій можуть бути:
● страва дня або тижня: вигідна ціна з обмеженим терміном на певну страву від Salateira;
● промокод на знижку для певних позицій меню — щоб замовити їжу додому було ще вигідніше;
● безкоштовна доставка: кур’єр привезе ваше замовлення просто так, якщо ви виконаєте умови акції;
● знижка на другу позицію у меню: вигідна пропозиція для клієнтів, які люблять замовляти більше;
● напій у подарунок за умови виконання умов (наприклад, перевищення мінімальної вартості замовлення).
Варто зауважити, що акційні пропозиції можуть відрізнятися від тих, що наведені у прикладі. Ми залишаємо за собою право самостійно встановлювати правила та умови знижок і інших методів заохочення клієнтів.
Якщо вас цікавить вигідна доставка їжі, акції від Салатейра у Києві допоможуть вам отримати більше: просто слідкуйте за знижками і пропозиціями від найкращого закладу столиці.

Популярне: Бульйон курячий, Донер Чікен, Фреш апельсиновий, Коко-Манго, Круасан Трітоне, Паста Камаро, Паста "Карбонара Deluxe", Салат "Цезар", Салат "Цезар Deluxe", Салат "Маріно", Запіканка

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>